čtvrtek 24. července 2014

RC Recenze - Ztracená naděje

Název originálu: Losing Hope
Série: Hopeless

Autor: COLLEEN HOOVER

Počet stran: 336
Nakladatelství: YOLI
Vydáno: Květen, 2014

GoodReads: 4.51 / 31,019 ratings

Jsou jisté příběhy, které vás rozdrtí. Některé jedince zcela jistě rozbrečí natolik, že ani jeden balíček desetivrstvých kapesníčků nepomůže. Mezi tyto srdceryvné příběhy patří i Bez naděje. Colleen Hooverové se podařilo napsat knihu, která působila jako cirkulárka, které nědělá problém nekompromisně řezat do duší bezbranných čtenářek a POZOR i čtenářů. Těch pár jedinců, kteří nepodlehli zápletce se určitě bezhlavě zamilovalo do alespoň jednoho ze dvou hrdinů, kteří se chovali tak bláznivě a dokonale, že.. No.. A tato kniha je o tom, jak Holder naději ztrácel. O tom, co se vlastně stalo Les. O tom a o tam tom. O všem, co POTŘEBUJETE vědět, abyste slepili ty pichlavé střípky, které jste dostali v prvním díle - složené ale neucelené.


HOLDER <3
Která by ho nechtěla? :D Představuje idál. Je tajemný jak černá ponožka a milující jako štěně. Ale slintat po něm musí každá. V tři sta třiceti stranách Ztracené naděje se dozvíte, co se mu honilo v kebuli od doby, kdy Les dýchala čerstvě čerstvý vzduch, až po tu část úplně nakonci, kdy.. no, však víte. Kdy nastalo to největší rozuzlení. A já vám povím, jeho myšlenky - ty teda jsou! :D První setkání se Sky. První polibek. Ony SMS. Neskutečné. Ten kluk je magor. Colleen je magor.

Pro Les:
Jestli uvidí v pondělí ve škole Graysona, utrhnu mu koule a pošlu ti je. Jakou máš teď adresu?
H.

Dle mého se Holder řídí heslem "I pád na hubu je pohybem kupředu"... ^^

Jestli ještě váháte, zda-li si to přečíst..? Že je to jen sprosté obkecání prvního příběhu z jiného pohledu, aby se na tom vydělala kupa penízků? Pche. Dovolte, abych se vysmála takovýmto úvahám. Toto je Holderův příběh. A nezaslouží si, aby si o něm někdo toto myslel. Je to o něčem jiném. Skoro. A je to LEPŠÍ jak Bez naděje!


btw..
Co jsem cítila po dočtení? :D Měla jsem jednu akutní potřebu. Zjistit informaci. V hlavě mi velkými neonovými písmeny zářilo jedno "KDO JE POPELKA?". Pro nezasvěcené - autorka napsala i lehké párstránkové pokračování zaměřené na Daniela a jeho Popelku. A kdo to je? No, řekněme, že mám jistý tip. :D :D Ale pak by to bylo.. :D:D Kruté, no..


Všichni milí nebožtíci s výjimkou Les, protože s Les už si nepíšu,

miluju Hope od tý doby, co jsme byli děti.
Ale dneska?
Dneska jsem se zamiloval do Sky.
H.
 Mockrát děkuji nakladatelství YOLI za poskytnutí recenzního výtisku!
Knihu si můžete objednat ZDE.
Žádné komentáře:

Okomentovat