úterý 8. září 2015

BlogTour


Naše milá Maťa vymslela skvělou věc. A já se zapojila. Proč si nezahrát na otravu a nevyzpovídat pár super cool autorů? :)

Jak zněla má otázka?
 Jakou superschopností bys chtěl/a vládnout?

somanchainani.net

Soman Chainani je týpek! Nejen že vymyslel třetí nejlepší školu knižního světa (po Bradavicích a CHERUBu) a miluje pohádky. Nezklamal ani se svou odpovědí. 

"Tak sleduj! Kdybych si mohl vybrat, přál bych si mít schopnost ZMĚNIT POHLAVÍ. Slyšíš, jak dobře to zní? Lusknutím prstu udělat z chlapce dívku? Myslím si, že by to mohlo být prospěšné celému světu. A jestli ne, tak bych alespoň ztrapnil pár kamarádů na veřejnosti. Tento nápad se mi v hlavně zrodil už před lety, dokonce se mi líbil natolik, že jsem si s ním trochu pohrál i v druhém díle Školy dobra a zla. Užijte si třetí knihu!" Píseň krve v loňském roce byla celkem boom. Dost dobrá kniha. A autor na fotce možná vypadá jako bručoun první třídy, ale...

"TO JE LEHKÉ. Chtěl bych mít super schopné oči! Vysílaly by tepelné paprsky a já už bych nikdy nepotřeboval mikrovlnnou troubu." Ulala! Četli jste Marťana? Nekonečně perfektně dokonalá kniha! Vtipná jako peklo! Někdo, kdo ji napsal ... musí být ten, se kterým chcete být na jedné párty, určitě víte, jak to myslím. Škoda jen, že se bojí létání.

"Chtěl bych se umět teleportovat na kterékoliv místo na Zemi. To by bylo úžasné. Už žádné problémy s cestováním. Žádné dlouhé a nudné jízdy autobusem. (Zmiňoval jsem se, že letadla jsou zlo? :-D ). Prostě jen "PUF" a jsem tam a nebo jinde. Snídaně v LA, oběd v Paříži, večeře v Tokiu. Stal by se ze mě odborník na jídlo. Ano, možná mluvím z hladu. Užijte si Marťana v kině, bude legendární, doufám!"


Z Černých drahokamů do našeho nejmilovanějšího jazyka byly přeloženy jen tři díly, ale i y stojí za přečtění. Anne Bishop je celkem borka. No... a pokud vám nedělá problém ingliš, Written In Red je prý fakt skvělé (říká můj spolehlivý zdroj).

"Mi by úplně stačilo, kdybych mohla přenášet věci jen pouhou myšlenkou. To by bylo fakt pěkné."


 Andy Riley je jeden z nejvíc nejdrsňákovitějších kreslících magičů na světě. Je vtipný a UMÍ. Jeho knížky plné malůvek mi dělají společnost v nekonečných hodinách ve škole. Srandy kopec. 

"Já bych chtěl umět zastavit čas a až to zvládnu na jedničku, budu okrádat bohaté ve velkém (jen si dělám srandu, možná). Nebo bych se koukl tam, kde nesmím."

 Michael J. Sullivan je autorem super knižní série Dobrodružství Riyria a i přes maily působí jako obří sympaťák. Dokonce mi prozradil, že jeho oblíbeným padouchem je Dolores Umbridgeová a že jeho srdce to táhne k hrdinským činům, tudíž by chtěl do Nebelvíru. Což mi k němu vlastně sedí... :) A nemíchá krupici! 

"Sranda, že se ptáš, protože když mé děti byly malé, všichni v rodině jsme si hráli na superhrdiny a každý z nás měl jinou parádní schopnost. Moje žena se rozhodla, že bude umět telepaticky komunikovat s mořskými živočichy. Můj syn, který nenáviděl dlouhé výlety, chtěl umět zařídit, že nikdy nebudeme stát na semaforech. Kdykoliv se opravdu stalo, že jsme zastavit nemuseli, děkovali jsme Jamesovi, jak skvěle to zmákl. A já... no, já jsem chtěl umět vytvořit ty nejlepší zmrzlinové poháry přímo ze vzduchu."
Upozornění: Tento článek ještě není kompletní ... :)

5 komentářů:

 1. S týmito autormi nemám žiadnu česť, ale ich odpovede sú BOHOVSKÉ! .. Niektorý majú skvelú odpoveď ako napríklad Sullivan, Chainani alebo Ryan s mikrovlnou rúrou :D

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělý článek, odpovědi báječné. Já bych se chtěla umět teleportovat. Třeba si takhle na den vyrazit na výlet do Argentiny. :) Okamžitě. :)

  OdpovědětVymazat
 3. Soman Chainani znie ako veľmi vtipný človek :D
  Jeho sériu zbožňujem! :P

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní11/26/2019

  • WiFi will be added to the network and team leaders in the factory will be issued with a WiFi enabled laptop. http://icthkur5ft.dip.jp http://z9pap4t1d4.dip.jp http://5qa0629tup.dip.jp

  OdpovědětVymazat
 5. Anonymní12/20/2019

  On the other hand, at which brainstorming usually appears similar to a directory of concepts, freewriting usually requires the design involving much more elegant paragraphs. https://imgur.com/a/HCm7Igd https://imgur.com/a/2pnIGk6 https://imgur.com/a/e418UQ0 https://imgur.com/a/SEqETeK https://imgur.com/a/ozqYxpA https://imgur.com/a/1kdJH0t https://imgur.com/a/maPQJCY

  OdpovědětVymazat